Niniejsza Polityka Prywatności określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych przekazywanych przez Użytkowników w związku z korzystaniem przez nich z usług sklepu internetowego www.Canigatti.pl Magdalena Belka.

1. Administrator Danych Osobowych

Administratorem danych osobowych zawartych w serwisie jest Magdalena Belka z siedzibą W Ganie 68, 46-320 Praszka

2. Cele przetwarzania danych

a) realizacja zamówienia,

b) kontakt z Użytkownikami w sprawach związanych z realizacją zamówienia,

c) marketing własny Administratora.

3. Ochrona danych osobowych

Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

4. Prawa Użytkowników

Użytkownikom przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

5. Informacje dodatkowe

W przypadku pytań lub wątpliwości dotyczących Polityki Prywatności można skontaktować się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej lub pisemnie na adres siedziby firmy.

6. Rodzaje zbieranych danych

Serwis prowadzony przez Magdalena Belka zbiera dane osobowe Użytkowników w celu realizacji zamówienia oraz kontaktu z Użytkownikami w sprawach związanych z realizacją zamówienia. Dane te obejmują imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu oraz adres dostawy.

7. Okres przetwarzania danych

Dane osobowe Użytkowników przetwarzane są przez okres niezbędny do realizacji zamówienia oraz kontaktu z Użytkownikami w sprawach związanych z realizacją zamówienia.

8. Pliki cookies

Serwis www.Canigatti.pl Magdalena Belka korzysta z plików cookies.

9. Bezpieczeństwo

Magdalena Belka dokłada wszelkich starań, aby zapewnić Użytkownikom pełne bezpieczeństwo przekazywanych danych osobowych.